Hakkımızda

Farklı kalitelerde,çeşitli yüzeylere sahip,farklı kalınlık, ebat ve formlarda Paslanmaz Krom Çelik 304 – 316 – 321 – 309 – 310 ve 430 Kalite Paslanmaz Sac, Paslanmaz Çubuk, Avrupa Çekme Boru, Avrupa Dikişli Boru, Paslanmaz Köşebent, Paslanmaz Profil, Paslanmaz Lama, Manşon – Nipel, Çift  Taraflı Nipel, Dirsek, Vana Redüksiyon, Plazma Kesimi 2 mm – 60 mm’ye kadar, Makas Kesimi 0,40 mm – 10 mm’ye kadar, Yaka ve Bilumum Paslanmaz Fittings Malzemeleri ile üreticiye en geniş ürün yelpazesini ve yüksek kalitede en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla sunabilmekte, ayrıca özel siparişleriniz en iyi fiyatlarla sağlanılmaktadır.

Tüm ürünlerin sertifikalı olması ve sektörde kalitesini kanıtlamış paslanmaz kalite ürünlerimizi her talebi karşılayacak şekilde stoklarımız da bulundurmaktayız.

Kaliteli hizmet ve ürün vermeyi ilke edinmiş olan tek firma olarak en büyük gayemiz; nitelikli ürün yelpazesinin üretimi, temini ile bunların tatbik edilmesi hususunda, saygın bir kuruluş olarak zirvedeki yerimizi korumaktır.

Güven Paslanmaz

DEĞERLERİMİZ                

Dürüstlük, Müşteri sadakatı, Enerjik ve Hareketlilik, Güncel olmak, İleri Görüşlülük, Mükemmelliyetçilik, Girişimcilik, Azim ve Çok Çalışkanlık.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

deneme bonusu veren siteler 2024